Rekonstrukce

V naší nabídce naleznete také rekonstrukce a opravy objektů. Ke všem uvedeným službám zajišťujeme projektovou dokumentaci a veškerou stavební připravenost. Zajišťujeme tak komplexní služby včetně dodávky a dokumentace. Stačí jen začít.

 

Hliníkové balkónové a lodžiové zábradlí (ukázka realizace zde)

Zasklení lodžií (ukázka realizace zde)

Dále Vám zrealizujeme rekonstrukce a výměny zábradlí v panelových, bytových, rodinných domech. S tím spojené nejrůznější systémy zasklívání lodžií, pergol, teras, zádveří.
 

Větrání AERECO

Hydroregulovatelné větrání (větrání s reakcí na vlhkost)

Větrací systém Aereco je založen na tom, že detektorem znečištění vzduchu v bytě je jeho vlhkost. Systém reaguje na změny vnitřní vlhkosti a umožňuje tak přizpůsobit větrání okamžitým potřebám. Protože každá místnost má v jinou dobu jinou relativní vlhkosti a jinou potřebu větrat.

 

Servis oken hliníkových, dřevěných, plastových

Jakékoliv potíže s Vašimi okny vyřešíme za Vás. Do 24 hodin přímo k Vám přijedou naši servisní technici a Vaše starosti budou minulostí.

 

Rekonstrukce půdních bytů, půdní vestavby

Půdní vestavbou chceme získat další obytný prostor a to lze udělat citlivě. Navrhneme Vám způsob a provedeme zateplení, osvětlení vhodná okna i úpravy krovu.

 

Výškové práce - "horolezci", "fasádní lezci"

Opravy, čištění fasád, čištění a údržba oken ve výškách bez použití lešení pomocí zkušených "horolezců", "fasádních lezců"

 

Protipožární okna, dveře

Dodávka, montáž včetně certifikace protipožárně odolných konstrukcí

 

Revize

- elektro

- hasících přístrojů v budovách

- hromosvodů

 

Klempířské práce

Dodávka, montáž klempířských prvků